| MrSpooky a întrebat:

Ce parere aveti despre geanta asta : http://www.ookee.ro/......roduct.php
ar fi buna pentru scoala?

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Geanta este foarte frumoasa, mai ales ca are un craniu pe ea. Ador chestiile cu cranii laughing Da, s-ar potrivi bine la scoala.
O zi buna!

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Tare!

| ovidius a răspuns:

O ok, DAR mi se pare aberant de scumpă.

| MrSpooky explică:

Fiindca papusica a raspuns prima ea o sa primeasca funda si @ovidius stiu ca e cam scumpa, de obicei cumparam genti la 70-80 lei fiind de o calitate proasta(ma tineau 3-4 luni si incepeau probleme la ele)