| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre hickey?

5 răspunsuri:
| Smerix a răspuns:

In primul rand nu este deloc sanatos. Hickey-urile se formeaza prin spargerea micilor vase de sange, deaorece prinj suptul zonei respective se exercita o presiune puternica.Si in al doilea rand, nu arata deloc frumos.

| OnuOnulică a răspuns:

Un lucru pe care doar oameni cu probleme mintale îl fac.

| ksuper31 a răspuns:

Sexy, mai mult sau mai putin. Si cum ii pasa daca este sanatos sau nu?! Nimeni nu a murit de la asta, inca.
*voce de batran* Distrati-va copii ca sunteti tineri si aveti *tuseste* toata viata inainte!
*voce normala de adolescent-17 ani* Succes!

| horansgang a răspuns:

Mi se pare o tampenie cand este facuta intr-o zona vizibila a corpului, gen gat, dar cand e facuta intr-o zona in care nu se poate vedea mi se pare ok. nu sunt de acord cu expunerea in public, nu e nevoie sa afle toata lumea ca tu te-ai supt cu unul, avand in vedere ca unii chiar se lauda cu asta. de prost gust.

ce ar fi sa-mi spui acum parerea ta?

| Innsbruck a răspuns (pentru horansgang):

Nu am o parere buna, mi se pare o tampenie.