| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre HTC Desire 816? Detine cineva asa ceva? Cum se comporta? Ce telefoane imi recomandati pana in 1300 lei?

3 răspunsuri:
| Zedge a răspuns:

Desire 816 e un mid-range chiar foarte bun, insa daca mai vrei cateva sugestii bune, care isi merita banii care sa se incadreze in bugetul tau sau aproape de el iti mai recomand urmatoarele:
LG Nexus 4
LG G2 Mini
Sony Xperia M2
LG L70
LG L90
Sau poti sa mergi pe Allview care scot telefoane din ce in ce mai bune Eu iti recomand de la Allview P6 Quad e foarte bun si performant si il gasesti sub 900 de lei. Bafta

| madalina689 a răspuns:

Allview x2 soul.

| Bruneta97 a răspuns:

Eu am un Allview Viper S si sunt foarte multumita de el.