| Smile94 a întrebat:

Ce parere aveti despre http://asa-vrei-tu.blogspot.com/ dati-mi si idei despre ce sa mai scriu pentru ca sunt la inceput si daca vreti puteti si sa criticati ca ma va ajuta mersi. Dau funda

Răspuns Câştigător
| diana a răspuns:

Pai scrie despre ce vrei tulaughing
Imi place blogul.Este interesant.Vad ca ti-ai ales drept subiect viata vedetelor.Ar trebui sa continui asa.Scrie despre vedete, parerile tale despre o anumita melodie, filme care ar trebui vazute. Dar oricum, eu zic sa scrii mai mult sau sa scrii si parerea ta despre o anumita intamplare din viata vedetelor. Daca oamenii vor fi de acord cu tine iti vor urmari blogul in numar mai mare. Bafta!kiss

1 răspuns:
| Miinato a răspuns:

Buna si eu am un blog
http://twilight22saga.blogspot.com/
Nu e mai reusit dacat al tau :)
poti sal vizitesti si tu daca esti fan twilight :).
E chiar constructiv blogul tau :*.
pusii :*.>:D<
Si stay calma :).
Nici un blog nu e perfect. DAramite al meu :-j
e supper borring, dupa mine:-s, sincer :-s.
nah. Funda:o3
? dac vrei :*
ceauu