| Smile94 a întrebat:

Zi-mi sincer ce parere ai despre blogul asta si daca poti si iti place da-l mai departe
http://asa-vrei-tu.blogspot.com

6 răspunsuri:
| Daniel123 a răspuns:

Nu mi-a plcut decat articolul postat pe 03. 02. 2011, dar in rest parca e un tabloid!

| lesslonleygirl a răspuns:

Este superb... imi place
happy

| lesslonleygirl a răspuns:

L-am trimis la toata lista mea de mess! oi sa imi dea ei parerile si eu o sa ti le dau tie sper ca te-am ajutat. pa

| lesslonleygirl a răspuns:

Toti prietenii mei au zis ca este bun! bafta in continuoare! l-am dat la toata lista de mess

| FlorinDrg a răspuns:

Este un blog destul de bine pus la punct, de curand mi-am facut si eu un blog, din ianuarie 2011 mai exact, daca vrei sa-l promovezi te sfatuiesc sa facem un schimb de linkuri.
Blogul meu este urmatorul : www.florindrg.blogspot.com

| FlorinDrg a răspuns:

Lasa-mi la mine pe blog la sectiunea "Schimb de linkuri" un comentariu cu id-ul tau pentru a discuta si lamurii schimbul de linkuri, nu am sa-ti public id-ul. Ms
Blog : www.florindrg.blogspot.com