| miqaela a întrebat:

Ce parere aveti despre inceputul unui blog? http://mihaela-cerevatii.blogspot.com/ Pt idei si nu numai, ofer funda.Ms anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

E genial.Imi place. o sa te pun la bloguri care urmaresc si eu love struck. Deci e super dragut.Bravo! Tine`o tot asa love struck

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Foarte frumos, e un inceput bun si chiar te pricepi.Continua sa faci asta si blogul tau va deveni foarte popular.
Bafta!happyTe urmaresc in continuarewinking.

| Fillaide a răspuns:

Super! E un inceput foarte bun.Imi place mult si chiar cred ca ai talent la scris.Sa continui in acelasi ritm si sigur vei avea succes.O sa-ti citesc blogul in continuare!