| miqaela a întrebat:

Salutare, vreau citeva pareri despre blogu' meu ...sunt incepatoare http://mihaela-cerevatii.blogspot.com/ multumesc anticipat.Pentru idei ofer si funda...

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună Miqaela! Mie personal chiar îmi place. happy

| maryana5 a răspuns:

1. Incearca sa scrii cu diacritice. Unii cititori refuza sa citeasca un articol daca nu e "perfect" in romana.
2. Prima postare nu e OK. Nu lasa o poza si arunca 2 propozitii pe care sa le tai dupa aceea. Dai senzatia de nesiguranta si plesneala.
3. Nu folosi cuvinte care nu stii ce inseamna sau cum se scriu corect. OBS: Se scrie Moments nu "Moment's"

Ia totul ca pe niste sfaturi bune nu ca pe critici. Te pup si bafta cu blogul :*

| FundaTeRog a răspuns:

Buna! E foarte frumoasa blogul tau,e cool! Dar mai pune si ceva poze despre tine,pune mai multe poze(muzica)interesanta,ca atunci se uita mai multi! Arata-ti,, talentul''.
Dupa pararea mea dupa sfaturile mele daca le vei urma, va fi cea mai cool blog.Numai bine, pa!
Funda? Ms♥

| BeByX_2341 a răspuns:

Mie imi place blogu'l. Tine"o tot asawinking