| uuSexi a întrebat:

Ce parere aveti despre iphone 5? Merita? big grin

Funda

6 răspunsuri:
| Adelina004 a răspuns:

Daa love struck eu zic ca merita e super fain telefonul are de toatewinking

| TheMarius a răspuns (pentru Adelina004):

Defineste: "de toate"...

| Adelina004 a răspuns (pentru TheMarius):

Adica:iPhone 5 este negru metalic, carcasa fiind fabricată integral din sticlă şi aluminiu.

Are un nou chip A6, de două ori mai rapid, Wi-fi dual channel 802.11a/b/g/n cu o viteza de până la 150 Mbps, viteză de transfer de date: HSPA+: 21Mbps, DC-HSDPA: 42Mbps şi LTE: max 100.

Ecranul oferă o saturaţie a culorilor cu 44% mai bună şi are 5 coloane de icon-uri, rezoluţie 1136 x 640, densitate 326 ppi.

Noul iPhone este cu 18% mai subţire şi cu 20% mai uşor. Acesta are o grosime de 7, 6 mm şi o greutate de 112 grame.

Durata de viaţă a bateriei noului iPhone 5: 8 ore (talk time), 10 ore (Wi-Fi browsing), 40 ore (muzică), 240 ore (standby). Noul iPhone este dotat cu trei microfoane, are o camera foto de 8 MP şi o rezoluţie de 3264x2448.
Cam despre asta vorbeam. big grin

| TheMarius a răspuns (pentru Adelina004):

No bine, bine, se merita atunci happy

| Adelina004 a răspuns (pentru TheMarius):

Stiam eu big grin dupa cum am zis e super telefonul love struck

| rapforlife a răspuns:

Daca ai 4 de ce sa iti cumperi 5?
doar pentru niste cm?