| DEBrown a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul "Lord of the Rings Online (LOTRO)"?

Răspuns Câştigător
| Fredo a răspuns:

Dupa cum spune si Top-ul 10 dintre cele mai tari jocuri online...cred ca este foarte reusit cu caracterele obiectele arme armuri si grafica... fata de alte jocuri. e preferatul meu!big grin

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu am auzit de joc...
m-am uitat la film happy

| imax a răspuns:

Daca vrei sa ne intalnim, intra pe lumea Vilya

| DEBrown explică (pentru imax):

Joc pe Snowbourn, sunt lvl 85 acolo. Bafta! happy

| Nicusor_Lacatus_1995 a răspuns (pentru DEBrown):

Pff eu joc pe anduin, acolo am level 85 big grin laughing am jucat si pe snowbourn un pic ca o zis varu meu ca ii plin de romani(si el joaca pe anduin dar ii place sa incerce servere)

| DEBrown explică (pentru Nicusor_Lacatus_1995):

Da, asa e, e serverul cel mai populat din Europa...si, evident...si cu cei mai multi romani. happy

| Popescus_Marcus_1986 a răspuns:

Pai dupa parerea mea este unul dintre cele mai bune jocuri online, ai toata sustinerea mea si mai imi place ca poti sa-ti faci bani de joc(tp) momentan am lv 30 si 1900 de tp facuti manual tot pe snowbourn, dar dupa age of conan este cel mai bun joc cu cea mai buna poveste.

| DEBrown explică (pentru Popescus_Marcus_1986):

Super, 1900 TP nu se fac usor, cred ca ai muncit mult pentru ele, daca vrei sa ma cauti pe joc pentru o eventuala conversatie, am nick-ul "Ruppert". Iar in legatura cu Age of Conan, nu l-am jucat, dar intr-adevar, pare un joc super, desi eu raman la LOTRO pentru faptul ca sunt si un mare fan al filmelor acestea.

| Iulian1212 a răspuns:

Eu cred ca este cel mai bun joc online din lume l-as pune pe top1.Deoarece:sa incepem cu celelalte jocuri.de ex metin2.nici nu se compara cu grafica de la Lord of the rings online dar de questuri nu mai spun...WoW este un joc bun dar nu se compara deloc cu LOTRO pentru ca in unele locuri este foarte mult lag dar in LOTRO deloc +ca WoW nu e chiar gratuit.Si acuma sper ca ai inteles. puteam sa-ti spun mai multe chestii dar le vei descoperi singur. Daca vrei sa ne intalnim ma gasesti pe serverul Snowbourn este printre cel mai populat [si romani si alte natii laughing]am lvl 75 acolo!