| Dyxxuu a întrebat:

Ce parere aveti despre Laptop HP Compaq Presario CQ58-102SQ si Laptop ASUS X401U-WX031D Care-i mai bun? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| SASteve a răspuns:

Asus-ul ar fi cel mai bun, dar procesorul e cam varza, nici HP-ul nu are un procesor grozav, dar nici altceva nu are.

Eu zic ca Asus-ul e bun, 4 GB ram, nici placa video nu e chiar rea... Un laptop bun... desi daca ai putea alege un PC, ai putea avea chestii mai bune pe el la acelasi pret happy