| mnthseby a întrebat:

As dori sa achizitionez un Laptop HP Compaq Presario CQ58-102SQ, Intel Celeron B820 1.7GHz(dual core), 15.6", 2Gb, 320GB, Intel HD Graphics, Free Dos de la altex la pretul de 13 milioane. Spuneti-mi ce parere aveti de el

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Dacă n-ai mai mulți bani și nu îl vrei pentru jocuri, ci doar pentru net, mess și alte chestii din astea minore, e ok. Că în rest... Dar nu te aștepta nici să îți ruleze super videourile pe youtube în HD laughing E slăbuț, în mare parte.

| Luchyan_7446 a răspuns:

Nu te ambala Dakota, pentru video-uri HD functioneaza perfect chiar si in FULL HD, nu sti ce poate face o placa video de la Intel HD Graphics, aaa si unele jocuri cred eu ca vor merge dar nu la rezolutie maxima, deci e ok. Nu dezcuraja viitorul cumparator, oricum la banii aia se putea ceva mai bine, dar e ok. Deci il poti cumpara linistit.