| Ceha a întrebat:

Ce parere aveti despre Lg optimus L7? merita? ...eu am testat un pic iar camera de 5 mp mi se pare ok, insa la filmat, noaptea nu se vede mai nimic chiar si cu blitzul activat..se poate face ceva?;.a si apelul vocal dc nu se poate inregistra? sau se poate, pls ast rasp.

1 răspuns:
| Mihaelazet8 a răspuns:

Este un telefon foarte bun, merita, are o prietena de-a mea si e foarte multumita, dar in legatura cu filmatul nu prea ai ce face, insa pozele noaptea se vad foarte bine. nu inteleg de ce nu se poiate inregistra apelul vocal, dar sa stii ca e un telefon super bun si rezistent, ea l-a scapat de multe ori. succes!