| malina a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul I L Caragiale?

5 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Idem daniela, liceu de fitewinking. Daca nu suporti fitzoasele si nu poti sa le accepti nu te sfatuiesc sa intri acolotongue.

daniela
| daniela a răspuns:

Unul dintre liceele de fite din Bucuresti

| Encore a răspuns:

Normal ca e de fite doar de acolo e gagica mea rolling on the floor)

| Andreea_7493 a răspuns:

Nu este adevarat...
eu sunt in caragiale happy intr-adevar sunt si fitosi, cum sunt si in orice alt liceu dar nu au treaba cu tine
poti sa te integrezi foarte repede intr-un grup
majoritatea profilor sunt super ok
este un liceu bun
iar zvonurile ca " este un liceu plin de fitosi si drogati"
nu sunt adevarate happy tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ramane sa intrebi ce parere avem de liceu. IL caragiale, ce parere avem de liceul Ion L Caragiale sau ce parere avem de liceul Ion Luca C, ca nu era de ajuns daca ai intrebat o data.