| Elena_6471 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Petru Rares din Suceava?
Ce fel de elevi sunt la acest liceu? Auzeam ca sunt numai fitosi e adevart? As vrea sa-mi raspunda cienva care este la acest liceu...Cum sunt profesorii? Multumesc

1 răspuns:
| HappySadness a răspuns:

Buna! Eu nu sunt de la Petru Rares dar am o prietena care a fost acolo. Mi-a zis ca se intra cam greu acolo ca ea a avut media generala peste 9, 50 si a intrat de abia printre ultimii. Este un liceu bun, ca e cel mai bun liceu din jud Suceava. De profesori nu stiu mare lucru dar nu cred ca sunt asa rai, ca prietena mea o intrat printre ultimii si o iesit a 3a pe clasa. Si nu cred ca sunt fitosi ca ea nu e deloc asa si avea o gramada de prieteni acolo.winking Sper ca ti-am fost de folos.