| Elena_6471 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Petru Rares din Suceava?

Ce fel de elevi sunt la acest liceu? Auzeam ca sunt numai fitosi e adevart? As vrea sa-mi raspunda cienva care este la acest liceu...Cum sunt profesorii? Multumesc

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu sunt la liceul asa... daca vrei da-mi un mesaj, sa stii ca elevii nu sunt deloc fitosi(sunt si exceptii), profesorii sunt foarte de treaba...cand eram intra 8-a circula un zvon cum ca la petru se dau note mari pentru a tine liceul in frunte dar nu e asa, elevii chiar merita notele alea, daca e so luam asa are si cele mai mari medii de admitere

| Narcis2007 a răspuns:

A da...si fata de stefan sunt mai multi "rockeri"

| cocainejunker a răspuns:

Best. nu fitosi, cel putin eu cunosc persoane de treaba de acolo.batting eyelashes. sunt rockeri si folkeri :*. succes

| cristinuka_8768 a răspuns:

Nu copii fitosi. is doar de bani gata... nu poti prea sa treci clasa ( nu conteaza cat inveti ) daca nu vii cu cadou la domnul sau/ si doamna profesoara...
daca vrei sa mergi la petru. sincer iti urez bafta... dar mie nu mi-a placut de loc.
funda?