| Aniu a întrebat:

Ce parere aveti despre marijuana si sansele de a se legaliza in Romania?

6 răspunsuri:
| KaTaNa97 a răspuns:

E foarte gresit daca se legalizeaza..pentru ca Romania e plina de drogati..iti dai seama cum va fi dupa legalizarea marijuanei? ..mai ceva decat cum a fost cu etnobotanicele..Verry Verry Wrong!

| Aniu explică (pentru KaTaNa97):

Marijuana este mult mai buna decat tutunul, alcoolul si etnobotanicele. Este folosita si medicinal in multe tari. + ca ar avea o gigantica crestere economica si turistica daca s-ar legalizawinking

| KaTaNa97 a răspuns (pentru Aniu):

Si la cati nebuni sunt in Romania crezi ca tocmai pentru medicina vor sa o legalizeze?

| Aniu explică (pentru KaTaNa97):

Cine zice ceva DOAR de medicina. Tigari cu marijuana ar fi mult mai bune decat tigari cu tutun, marijuana nu iti ofera altceva decat o stare foarte tare de euforie fata de tutun, care dintr-o tigare ti se fac 12 gauri in plamani -.-

| KaTaNa97 a răspuns (pentru Aniu):

Asta nu o stiamrolling on the floor))

| KเĐu540 a răspuns:

O parere in general buna datorita proprietatilor sale, insa nu cred ca o sa se legalizeze prea curand in Romania...