| Prigatdevisine a întrebat:

Ce parere aveti despre Megan Fox ca si personalitate, caracter? big grin

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Imi place mult, e ca mine "aiurita", minte in legatura cu persoanlitatea ei de cate ori are ocazia, nu o condamn pentu ca si eu fac la fel. Vreau sa-mi fac un tatuaj ca al ei "We will all laugh at gilded butterflies."
http://www.bittenandbound.com/......tattoo.jpg

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca o voi intalni in persoana so voi interactiona cu ea am sa iti spun si parerea despre personalitate

| NitrowsDwt a răspuns:

Am văzut un singur film cu ea. Jeniffer's body ăla, dacă aia o fi. Mi se pare o curvă infernală. happy