| theStar a întrebat:

Ce parere aveti despre Moni Columbeanu?

24 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

O fata isteata care profita de un mosh..si...ma bucur ca nu i`ai zis Monica...ai fii facut o cacofonielaughing.big grin

| CristineDelaruss a răspuns:

1. Fitzoasa
2. Fuge dupa banii altora

| psiholoaga a răspuns:

E inalta. Nu o cunosc personal, asa ca mai mult de atat. Nu as avea ce sa spun.

| daii a răspuns:

Este o femeie crescuta la tara, care acum se crede buricul Pamantuluihappy dar din fericire pentru noi si nefericire pentru ea nu estewinking. Crede-ma mai bine ma opresc aici si nu mai zic nimic.ca.mi-e teama ca nu o sa ma mai pot opri dupa aiahappy.

by daiiwinking

| juniper a răspuns:

Ooohh... pai aia mai face un copil, divorteaza si dupa aia ia banii. Simplu.

| DoarOana a răspuns:

Mi esincer nu imi place deloc! Nici nu vreau sa ma gandesc la ea pentru ca are mintea cat un creier de gaina! Fata avea o viata frumoasa, era tanara si a vrut sa se casatoreasca cu Columbeanu numai pentru bani! Dar la viata ei nu se gandeste deloc?
Mai ales acum cand au relatii duble! Numai in filme mai vezi asa ceva!

| SweetCandy a răspuns:

E gerontofilalaughinglaughingatastraight facemai mult nu pentru ca ma suspenda ralucalaughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

No comment! Ce vrei? Sa-mi stearga Raluca raspunsul?

| Bishop a răspuns:

O fitsoasa...

bishopwinking

| Raiden a răspuns:

Este desteapta.

| night_crawler a răspuns:

Un lucru e sigur....proasta nu e din momnt ce a pus mana pe iri...cred ca ea se incadreaza perfect in articolul publicat de mine ieri....materialista...sa vedem cat o mai tine irilaughing

| Mefisto23 a răspuns:

O alta gasca/curca din lumea modei. (another goose on the catwalk...) big grin

| den a răspuns:

Monica peste totlaughing.deja e un virus...pai...nu mi se pare ca il iubeste pe iri...si ea pare l tv sa ne dea noua lectii de viata.si sa ne zic cuvintele pe care le invata ea.si nu mi se pare un ex bun pentru fete.si clar nu e o vedeta. e un manechin. obisnuithappy

| Alii a răspuns:

Monica Columbeanu e o fitoasa care a uitat ca nu avea nici 100 de euro in casa si acum are miiiiliardeoh go on. Una care nu stie sa vboh go on.

Cand a dat-o Oana afara din platou,"Monii" i-a zis unei fete "nu vreau sa te vad in ochii mei". Poi poti sa o vezi in gura:O?

| dya_4589 a răspuns:

Nu cred ca vrei sa o auzi laughing e... "minima" laughing

| nutzu' a răspuns:

Iti raspund tot rintr-o intrebare... ce parere ai de Simona Sensual( http://www.youtube.com/watch?v=tibeoDFsrkI )

| mari_3334 a răspuns:

Mult dar mult prea fitoasa

| twidi a răspuns:

Prefer sa nu comentez big grin.

| eusinumaieu a răspuns:

Despre monica.nu stiu ce sa zic,,, doar ca sta cu omu ala,,, pentru bani...ca ar putea sa ii fie buniclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie de care trebuie sa te feresti, sunt constient ca voi ajunge la batranete si ma vor vana toate veveritele big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu am o parere buna despre ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleeeah...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ajunga acolo a trecut prin multe, nu toate ajung ca Monica Columbeanu, multe ajung la filiere de prostitutie batute vandute si umilite. Ea a avut noroc, a fost exceptia. A indurat multe. Atentie la firmele de modeling si la anturajele cu persoane mai in varsta cu bani si masini de ultima ora, nici nu stiti ce va astepta, mai bine acasa langa mami, un serviciu modest remunerat dar sanatoasa si libera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare cit girafa, ride ca hiena, vorbeste putin si spune numai prostii, isi pune pe cap geanta ca nu face diferenta intre geanta si palarie si se afiseaza cu piticania aia batrina, parca ar vrea sa-l ia in brate sa nu-l calce lumea pe strada rolling on the floor tongue