| anonim_4396 a întrebat:

LA cine ati vrea sa fie Irinuca Columbeanu? La iri sau la moni? De ce?happyfundita

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Eu cred ca ii este mult mai bine langa tata. Pur si simplu. Putem observa singuri comportamentul Monicai de-a lungul timpului.
Dar nu strica sa pastreze legatura cu mama ei, un copil are nevoie de ambii parinti pentru a creste sanatos si fericit.

4 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa ramana la Iri pentru ca Moni nu are un domiciliu stabil, nu are un job stabil si mai multa grija cred ca ar avea Iri de Irinuca.

| Digital112 a răspuns:

La Moni (ce poate invata o fata de la tatal ei, tot mai multe invata de la o mama)

| Rebe_6259 a răspuns:

Micutzica nu stiu care e problema ta.mai bine nu raspundeai adica eu una am intrebat asa... fara suparare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e marea ta problema? Ar trebui sa va intereseze mai mult ce se intampla in jurul vostru decat de Moni si Iri straight face