| yoou17 a întrebat:

CE parere aveti despre nokia e5 sau daca are cineva... cel mai complet raspuns fundawinking:*

1 răspuns:
| Scumpy90 a răspuns:

Mai, eu una nu am o parere buna de tel asta, senzorul de proximitate stinge display-ul la telefoanele touchscreen(singurele care au senzor de proximitate), pentru a evita apasari accidentale cu urechea, iar senzorul de luminozitate, regleaza luminozitatea display-ului(daca este activata optiunea din setari) si aprinde tastatura in functie de lumina ambientala. Functii multiple, design atragator, Camera foto buna, Nokia baterie slaba (maxim 2 zile), procesor destul de slab (il intrec de multe ori), butoane desul de mici