| Gaabi32 a întrebat:

Ce parere aveti despre Noni Razvan Ene? nu e super dragut?:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Nu e cine stie ce frumusete.imi plac doar gropitele love struck

3 răspunsuri:
| madaluhsha a răspuns:

Buna.
este dragut, si are o voce minunata.imi place mult cum canta, pacat ca nu prea apare la TV la emisiuni care au rating. Asta este, sper sa apare pentru ca are o voce frumoasa. Sper sa aiba succeshappy.
Succes in viatawinking

| hhhdd a răspuns:

Imi place vocea lui.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! noni e tare dragut este foartedulce il cunosc am id lui este foarte dragut daca vrei sa vb. cu mine despre el si vrei noutati intra pe daniela_cameleons si este scris bine cameleons