| Deniisze a întrebat:

Ce parere aveti despre noul parfum al lui Fergie? :D
http://www.ladyobama.com/......68x365.jpg

Funda pentru cele mai bune raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Sticluta este micuta si in acelasi timp simpatica. Plus poza, care atrage toate privirile, este o reclama foarte buna. Este frumos ca unele vedete isi mai scot la vanzare cate un parfum cu numele lor, dand posibilitate oamenilor sa miroasa ca acestea.

3 răspunsuri:
| Ics a răspuns:

E Prea Dulce sad l.am vrut si Eu Da L.am Mirosit De La O Pr Si Zici Ca. i Parfum De Masina

| Lalala a răspuns:

Mie imi place mult...sunt reprezentantavon...si poate o sa il castig vreodata, nu ma lasa inima sa dau 90 de lei pe el.lasa.ma frate doar nu. s nebuna

| bi a răspuns:

Nu e prea deosebit :d
sticluta si reclama arata bine
dar nu miroase extraordinar