| Anonim6666644 a întrebat:

Ce parere aveti despre oameni care nu fumeaza si nu beau? de la mine din liceu doar eu nu fumez si nu beau.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca esti chiar singurul, eu mai traiesc cu speranta ca mai exista si copii intregi la minte

| SimonaCristina a răspuns:

Tine-o tot asa! Stii ce e bine pentru sanatatea ta! Bravo!

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Daca nu bei ai mintea mai limpede si poti rezolva problemele din viata mult mai bine. si daca nu fumezi nu vei avea in viitor boli pulmonare sau moarte de la cancer. deci daca nu bei si nu fumezi se cheama ca esti destept in domeniul sanatatii. incearca sa le explici colegilor tai incat sa ii ajuti.

| Syndre a răspuns:

Nici-o părere, fiecare face ce vrea. Personal cred că ar trebui să ne tratăm corpul cu cât mai mult respect, mi se pare ceva normal să nu-l abuzezi cu droguri și junk food și sedentarism, nu cred că e ceva de aplaudat. Nici eu nu fumez, de băut mai beau dar rar.

| StevenMetalhead a răspuns:

Salut! Bravo ca nu fumezi si nu bei, daca zici ca tu esti singurul din liceu care nu face asta, inseamna ca esti deosebit, tine-o tot asa si nu te lua dupa capul oamenilor.

| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
Parerea mea este una buna despre ei nici eu nu beau su nu fumez si alte tampeni ce mai sunt in ziua de azi.
De ce sa te distrugi sa ai de sufeit dupa cativa ani.Bine faci ca nu fumezi si bei lasa turma nu te lua dupa ei.
Poti face ceva mai distractiv decat sa bei si sa fumeziwinking.
Bafta!