| GeorgiAna_8941 a întrebat:

Sal baieti! Ce parere aveti despre fetele care beau, fumeaza. eventual drogheaza?

6 răspunsuri:
| Loryoficial a răspuns:

Nasol straight face

| Loryoficial a răspuns:

Nasol straight face rau!

| MasterGoldX a răspuns:

What, are u crazy? no thx.

| xAL3Xx a răspuns:

Ceau pai cu fumatu nu ee asa mare problema da nu e sanatos pai daca bei unpik la ocazi nu-i bai daa drogu pfff naspha pe fetele care se drogeaza pff is nebune (SCZ) deci funda pls

| Florin123456789 a răspuns:

Nu prea buna.

| Rroobbii7 a răspuns:

Eu nu vad un lucru chiar atat de rau... daca o fata fumeaza bea sau se drogheaza asta nu inseamna ca e o fata rea. Daca fata este de treaba, buna la suflet si frumoasa, poate sa traga si 10 linii de cocaina pe zi, se distruge pe ea nu pe mine.laughing