| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre pantalonii de genul asta?
(cu turul lasat)

http://www.allshops.ro/......120397.jpg

14 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Ca sa folosesc limbajul vostru, iti spun ca, sunt "naspa". Frumosi sunt pantalonii care sa-ti stea bine si sa nu "atarne" pe tine ca pe gard.
O fi moda dar aceasta moda nu este si frumoasa.
Dar daca tie iti plac, cine sunt eu sa te descurajez sa nu ti-i iei.

| lol1232 a răspuns:

Asaam vazut eu la o prietena sunt superi se asorteaza perfect cu pantaloni etc iti va sta cu siguranta minunat.

| lavynika a răspuns:

Nu te supy pe mine, dar nu imi plac absolut deloc. Poti sa fi si fotomodel ca tot iti faci un corp oribil de zici ca ai facut pe tine. Daca tie iti plac poti sa ii cumperi, dar eu ti-am zis parerea mea.

| BubuLina999 a răspuns:

Imi plac mult pantalonii. eu cred ca acesti pantaloni au fost facuti in special pentru fetele cu posteriorul mai putin proeminent ca sa zic asa ***dar imi plac mult pantalonii chiar daca eu nu prea port asa cevalaughing

| darkeyes a răspuns:

Nu sunt chiar asa de urati mai.

Dar sunt cu model. si asta e cam naspa. mai frumosi sunt aia simpliwinking. Draguti. dar eu nu port genul asta de pantalonibig grintongue

| unknown a răspuns:

Sunt ok nu sunt favoritii mei dar sunt ok:d

Răspuns utilizator avertizat
| foxi a răspuns:

Sunt oribili!

| Mara a răspuns:

Sincer, nici mie nu imi prea placthinking

dar am vrut sa vad si parerea poporuluihappy

| Mara a răspuns:

Si, daca as primi o pereche, nu cred asa spune ca nu ii imbraclaughing

| Mara a răspuns:

Am cautat fara model, dar era singura poza acceptabila care am gastit-o in 5 secunde:"))

| ilincush a răspuns:

Mie una nu-mi prea plac...depinde de gusturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie personal nu imi plac, chiar daca se poarta...

| Anonima_5655 a răspuns:

Groaznici sincer sunt pentru cocalari happy Daca chiar vrei sa iti iei mai bine ia-ti fara model... adica simpli happywinking