| tweety99 a întrebat:

ce parere aveti despre pantalonii cu turul lasath?

Răspuns Câştigător
| elenaa_7221 a răspuns:

Depinde de cum ii imbraci pentru ca daca iti iei o bluza cu maneca scurta chiar foarte putin larguza pare prea totu larg si baietesc,,, in schimb daca ii pui cu 1 maieu putin decoltattongue si nu ai nici burta sunt foarte tari.winking

7 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Pentru ca sunt asa super,toata lumea ii poarta,deci o sa ajungem sa aratam cu totii la fel prin 'moda' asta. Nu zic ca mie nu-mi plac,dar am cautat sa-mi iau un model mai altfel,sa nu fie identic si la fel cu al colegelor/prietenelor.
Si totusi,am tot vazut pe la 'vedete' d-astea pantaloni cu turul lasat, gen Zavoranca, care la un pas facut gresit ramanea in curu gol. Si blugii astia au o limita zic. laughing Acum fiecare poarta ce vrea si nu il condamna nimeni.

| RhoOphiuchi a răspuns:

Inafara de efectul de "parca te-ai c*acat pe tine" sunt super misto.

| PetreConstanta a răspuns:

Ffffffff frumosi- Urat model

| mriuls a răspuns:

Sunt foarte faini si se poarta la maxim

| clau25 a răspuns:

Sunt draguti, dar au devenit cam comuni ( eu una prefer sa fiu mai unicata big grin)

| wolder a răspuns:

Nu`mi plac! si chiar zici ca ai facut p tinelaughing

| diana_3432 a răspuns:

Sunt suuper si toata lumea ii poarta