| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre parul cret? Daca o fata are parul cret se poate simtii complexata?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Conteaza sa te ingrijesti si sa stii sa iti aranjezi parul. Crede-ma ca unele fete sunt chiar frumoase. Eu cel putin am purtat simpatie unei fete care avea parul cred. Ii statea super. Ideea e ca esti speciala si trebuie sa scoti asta in evidenta.

| Anonima307 a răspuns:

Doamne! Cum sa se simta complexata? multe fete si-ar dori parul cret! si eu il am tot cret laughing asa ca stai linistitawinking

| Shinen a răspuns:

Parul cret este foarte dragut. Nu trebuie sa te simti complexata. Tu esti norocoasa ca ai parul cret. Eu am parul drept si, sincer mi l-as dor foarte mult ondulat sau chiar cret. Deci, esti foarte norocoasa cu parul tau.(Daca il ai cret)

| deedee_9382 a răspuns:

In primul rand? De ce? o_o Parul cret nu e tot par? Aaaa, sau te referi la fetele alealalte care-si ard toata ziua parul cu placa si vezi Doamne ca au parul intins si arata mai bine decat cu parul cret? rolling eyes Te rog, mie mi se pare ca parul cret arata mult mai bine si e mai feminin, si in plus nu ai vazut ca la cele mai multe celebritati parul este cret sau ondulat, si cand merg undeva ca o intalnire sau premii sau decernari etc?big grinbig grin Daca ai parul cret, esti o fata foarte norocoasa, crede-ma, si simte-te bine in pielea ta asawinking Papa :*

| AlexSala a răspuns:

Am avut 2 prietene crete. Pur si simplu superbe, deci complexata in niciun caz.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Doamne. Sa fi mandra!
Eu am parul super-cret love struck si mi-e drag. Gandeste. te ca altele isi ard parul si dau o gramada de bani sa se faca permanent doar pentru cateva luni. happy

| ghjs a răspuns:

Si eu am avut o prietena cu parul cret. Nu ai de ce sa te simti complexata. Gandeste-te ca altii isi doresc sa aiba parul crethappy

| Sisuu a răspuns:

In nici un caz! Parul cret este foarte dragut, in plus ti-l poti aranja in la fel de multe moduri ca si o fata cu parul drep!:*

| mari_3334 a răspuns:

De ce ar trebui sa te simti complexata? multe fete cu parul drept ar vrea sa il aibe cret.
si parul cret de obicei atrage priviriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fete carora parul cret le evidentiaza foarte frumos trasaturile, mai ales in cazul in care parul e cret natural, sunt sigura ca te prinde bine.Nu ai absolut nici-un motiv sa te simti complexata, accepta-te asa cum esti.