| Giulia_4515 a întrebat:

Ce părere aveţi despre persoanele cu probleme de dicţie? Adică unora le plac, altora le displac aceste persoane...Eu una, sunt sâsâită şi am probleme de pronunţie şi la "ţ","z", sincer mă simt un pic complexată de acest fapt!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ba să nu te simți complexată de acest aspect al vieții tale. Este suficient să fii tu însăți, restul nu contează.
Și cine a zis că se poate mulțumii pe toată lumea?
Mie îmi plac oamenii sâsâiți sau rârâiți.
Pa, pa.

| Liviu a răspuns:

Mie imi plac fetele raraite day dreaming:X
of
laughing in finebig grin
Fiecare cu defectu luiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Eu nu am nicio problema cu ei:am trei colegi unul e sasait unul rarait si unul balbaithappysi mi se par okhappysunt f amuzantihappy

| mmeee79 a răspuns:

No prob.Am si eu o prietena cu aceeasi problema si nu e complexata defel.Nu te-ai gandit ca probabil tu esti mai diferita decat celelalte fete?
Esti mai deosebita.nu conteaza prin ce fapt, esti mai frumoasa si chiar cu sâsâiala ta!

esti o faptura minunata, pentru ca ai picioare si poti umbla, ai maini si poti sa le folosesti in atatea lucruri minunate!

esti frumoasa si restul nu conteazahappy

| Matei10 a răspuns:

Ce rost are sa ascult ce spune, nu e probblema ta, poate vei scapa de aceasta pb, dar nai de ce sa te superi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am astfel de probleme de cand eram micahappy
Nu ma simt deloc complexata, fiindca in timp am invatat sa le ascund, adica exersand am reusit sa pronunt asa cum trebuiehappy
Incearca si tu daca te simti complexata!happy