| Stresanta a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul mate-info? ( daca sunteti din Rm. Valcea vreau sa precizez ca nu ma pot hotara intre Lahovari si Mircea ).

2 răspunsuri:
| regrets22 a răspuns:

Da este un profil foarte bun dar intre Mircea si Lahovari as alege Mircea deoarece anul trecut s.a intrat cu medii mai mari.

| nothingggg a răspuns:

Mate-info e un profil bun happy acum tu trebuie sa te hotarasti unde vrei sa intri, dar am un coleg foarte bun la mate si isi doreste foarte mult sa intre la Lahovarii