anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre puya?

87 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne ce intrebare e tare am si autograful lui l-am si vazut in realitatee:*&
tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E super marfa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cel mai tare puya, as vrea sa vina in concert in falticni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Supe

r

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place foarte tare de el si am 2melodii cu el change si undeva n balkani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puya e super! il ador...imi place cum canta in primul rand, dar e si cel mai frumos tip love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un tip foarte inteligent si asta reiese din versurile pe care le compune, pana acum vreo 2 ani chiar nu l-am remarcat dar acum chiar imi place de el atat ca persoana cat si ca artist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai n-am ce comenta despre PUYA ceva rau. Dar despre acest site jalnic am foarte multe de comentat...pa site urat si jalnic si bun deNIMIC!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puya... e cel mai tare.In Undeva-n Balcani spune adevarul despre oamenii din viata de zi cu zi iar in change spune adevarul despre vedete si despre inteligentul de diaconescu"bai inteligentule' si e si dragut.Imi place fiindca nu canta despre iubiri, dragoste, bani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate ce a ajuns puya... cei care il ascultati de mai de multi si care chiar ati fost fani(nu pustioacele care au auzit undeva in balkani si acum il adora) ar trebui sa remarcati schimbarea. Pia aduceti-va aminte cum era in La Familia.Nu se compara.Nu am nimic impotriva faptului ca a devenit comercial.Bravo lui isi scoate mai multi bani.Problema e ca nu se mai identifica cu ceea ce canta. Una spune si alta face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este misto imi plac melodiile lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este foarte misto canta minunat nu am cuvinte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place puya... imi place din simplul motiv fell lui de a fi si melodiile lui pline de adevar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu mai este Sisu asa de apropiat de tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cool.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puya este cel mai tare.chiar aseara am fost la concert la el, canta super si nu pare un om fitos ca alti. fetelor, are niste ochii! ioi: :X:X te ube puya

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un prost dincauza ca e rrom s-a drogat etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puya este un super star si b un super om

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este idolul meu...aici deejay st3fywinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am o parere buna despre Puya.In tote melodiile sale spune adevarul despre Romania si romani.Ma rog...sunt cantareti care compun melodii numai pentru bani, iar acele melodii sunt fara sens.
Adevarul este ca si Puya a devenit in ultimul timp cam comercial... face reclame la vodafone si primeste in jur de 30. 000 de EURO pe o singura reclama, uneori chiar mai mult.
Da' oricum el canta foarte misto si e cel mai tare.Il iertam si pe el ...ca na... asta e viata.
Oricum mie imi place Puya.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am o parere buna despre Puya.In tote melodiile sale spune adevarul despre Romania si romani.Ma rog...sunt cantareti care compun melodii numai pentru bani,iar acele melodii sunt fara sens.
Adevarul este ca si Puya a devenit in ultimul timp cam comercial...face reclame la vodafone si primeste in jur de 30.000 de EURO pe o singura reclama,uneori chiar mai mult.
Da' oricum el canta foarte mijto si e cel mai tare.Il iertam si pe el ...ca na... asta e viata.
Oricum mie imi place Puya.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puya e cem mai tare hip hop-er!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Macar Puya mai canta si live cateodata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place Puya...Canta beton, dar a devenit cam comercial...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wow puya bfff... un cantaret oarecare totusi a crescut cu muzica de ''strada'' stie ceva nu? ador muzicaa lui si arata super deci puya este cantaretul meu preferat din romania. tine-o tot asa puya

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pare ca este bulangiu si ca a facut puscrie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

GeOrGe Puya e cel mai bun cantaret de hip-hap din romania
imi place mult la el limbajul lui cum de imbraca aproape toto
eu cel mai mult ascult melodi numa de la puya si alex velea sunt fanul lor :XX:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Superrrrrrrrrr

Întrebări similare