| Daria a întrebat:

Ce parere aveti despre revista Cool girl? Va place? V-ati luat numarul de azi?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Girl1234566547 a răspuns:

Aodr revista :X pur si simplu este f tare! bine nah...au marit si pretul odata cu noul look tongue dar eu zic ca-si merita banutiitongueluna aceasta a implinit 10 anishori :X la mai multi!( si eu am o intreaga colectie) si din cand in cand mai rasfoiesc si nr trecutehappy te sarut!:*

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu am mai cumparat un numar din vacanta de vara, dar imi place foarte mult.

| Cσσкiє a răspuns:

Mi-am cumpărat prima revistă Cool Girl vara asta, prin august. De atunci nu mi-am mai cumpărat, dar nu pentru că nu mi-a plăcut. Mi-a plăcut, are sfaturi, glume, câte un test- două... Eu zic că îşi merită banii. Sunt sfaturi practice acolo, îmi plac şi hăinuţele pe care le prezintă, dar din păcate unele sunt mult prea scumpe pentru buzunarul meu. O să mi-l cumpăr poimâine, probabil, sâmbata e ziua de cumpărături.

| Anutza2610 a răspuns:

Imi place inainte da acum s`a schimbat formatul revistei si nu`mi mai placeoh go on

| RXN a răspuns:

Am un ditamai teancul la garaj, citeam prin generala.laughingAcum, nu, mai iau cate un numar din cand in cand, in special atunci cand calatoresc cu masina si nu ma pot concentra sa citesc ceva mai 'serios'.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai tare revista pentru fete nu?