| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre rochiile sherry hill?

5 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Este o rochie destul de frumoasa, poate prea scurtahappy pentru un banchet, sau un fel de banchet, dar cred ca vei stralucii in ea, este draguta :* succes:d funda?big grin

| fashiongirl97 a răspuns:

Rochia asta e superba dar nu pentru un banchet pentru ca este prea eleganta. incearca ceva mai simplu, cu mai putine cristale, in rest e frumoasa croiala si materialul:*

| Duduhboss a răspuns:

Bestial, incearca. iar daca nu ti-a mers bine contacteaza-ma prin e-mail sau pe facebook. Ma cheama Uat da fac pe facebook! doar daca nu iti este buna... dar iti va fi!

| BiancaAnaMaria a răspuns:

Rozu ala e prea exagerat si cu sclipici, asta nu merge nici la nunta dar minte la un fel de banchet, aia zici ca e pentru rol de printesa in clasa a4-a adaptata la o varsta mai mare

| spiridusuanonim a răspuns:

Rochita asta sincer iti zic la banchet nu se potriveste pentru ca este prea sofisticata si atrage atentia foarte mult... este prea prea...