| emysz3 a întrebat:

Ce parere aveti despre Ruby Rose? :D
Perfection : https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=EFjsSSDLl8w
Imi place de atitudinea ei din acest video
Si parerea mea este ca ii sta mai bine baietoasa decat o femeie mai "piti" se vede ca elementul ei e mai dur si se simte mult mai bine in el.

| Syndre a răspuns (pentru LaLaura):

Opusul la băiețoasă nu e piți și chiar dacă ar fi doar pentru că nu e alba nu înseamnă că e neapărat neagră, just sayin.

| LaLaura a răspuns (pentru Syndre):

Nu am spus ca e opusul, si am spus sa intelegea tot omul, iar "piti" stiu toti ce inseamna.

| Syndre a răspuns (pentru LaLaura):

Ba chiar asta ai lăsat să se înțeleagă altfel comparația aia nu-și avea rostul.

| LaLaura a răspuns (pentru Syndre):

Ok. Asta e parerea ta.

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Are trasaturi frumoase, dar parca este mult prea baietoasa.

| T0T a răspuns:

E frumusica. Dar uite aici perfection:

https://www.google.ro/......ps?/search

| LoveSleep a răspuns:

Bună, e bună.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mie imi place. big grin

| Syndre a răspuns:

Are trăsături simpatice, dar personal niciodată nu mi-au plăcut femeile cu părul scurt. E prea băiețoasă ca să fie pe gustul meu.

| JeffRider93 a răspuns:

Mi se pare genială,chiar dacă e homosexuală și logodită cu o tipă. Când am auzit prima dată de ea,credeam că e tip, dar, chiar și așa, e foarte frumoasă.Și în Break Free arată bine atât ca tipă, cât și ca tip.