| Andreea1130 a întrebat:

Ce parere aveti despre Selena Gomez? mie mi se pare ca are fite... dar voi?

Răspuns Câştigător
| Aladinainte a răspuns:

Sincer am aceeasi parere mi se pare ca e tare increzuta...

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O fi avand unele fite dar mai degraba se numeste incredere in sine. E normal ca atunci cand ai succes de la o astfel de varsta sa iti dai uneori prea multa importanta. Dar eu cred ca regreta dupa ce mai face un astfel de gest. Oricum dintre Miley, Selea si Demi o prefer pe Selana oricand.

| Helene a răspuns:

Imi place doar aspectul ei fizic.
E dulcica.
Si melodiile ei.
In rest*
*Nu sunt fana!

| KiddoC a răspuns:

Mie nu mi se pare ca are fite. Cred ca o confuzi confunzi cu Miley Cyrus, care e cu adevarat fitoasa. Imi mult cum canta, cum vorbeste etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca n-are pic de talent, se imbraca oribil si in toate videoclipurile vocea ei este remizata si suns o.r.i.b.i-l.