| fataciocolata a întrebat:

Ce parere aveti despre Selly vlogger-ul?

3 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

E simpatic si charismatic, dar ar trebui sa mai lucreze putin la limbaj

| LionKiller7 a răspuns:

Selly este un vlogar care a aparut pe Youtube in 21 decembrie 2012.Acest vlogar la inceput a avut numai cativa aboonati. Dupa un an, the Wamperssi Tequila i-au facut o promovare.A facut multe videori si a ajuns acum la suma de 115.000 abonati.In 2 videoclipuri(in "M#IE SCOALA" si in "IPHONE LA 8 ANI")a marturisit ca este Satanist si ca a devenit faimos multumi-ta lui ILLUMINATI.Nu stiu daca intr-adevar este satanist, dar este fain si este Youtuber-ul meu preferat la nivel MONDIAL.PA!

| Vladutz_Marco_Isac_1998 a răspuns:

Norocos ca a aprut la Vodafone happy