| lov3barbie a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul 10 things i hate about you love struck?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super. Ador faza asta din film:
"Kat Stratford: Spune-mi ceva adevărat.
Patrick: Ceva adevărat... urăsc mazărea.
Kat Stratford: Nu, ceva profound, ceva ce nimeni altcineva nu ştie.
Patrick: În regulă, arăţi bine, eşti dulce şi eşti moartă după mine."

4 răspunsuri:
| Bubu a răspuns:

L-am vazut si eu love struck E super tare :X:X

| lov3barbie explică:

ЯσҲєπє

10 things i hate about you e si film si serial

serialul e din 2009 iar filmul e de mai mult timpwinking

| ysa a răspuns:

L am vazut de mult. si mi a placut mult. nu pot uita faza aia cu tatal fetelor cand a vazut la tv reclama la solutia aia de crescut par laughing ce fel se uita laughing. in rest e tipic. succes

| dedddddd a răspuns:

love struck pur si simplu il ador pe patrick laughing genial serialul love struck