| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre stickerele pentru laptop de pe pagina asta? http://stickere-laptop.blogspot.com/

Se merita?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu da.imi iau.sunt ieftine si cred ca mi-as lua trei in caz de proasta calitate.

| stickere a răspuns:

Toate sunt la fel! NU SUNT DE PROASTA CALITATE! Eu am pe laptop de mult si ink e la fel.luceste ca la inceput. pot sa ti arat si pozetongue
Sunt mai ieftine decat cele de pe alte asiteuri(39 lei) pentru ca sunt la inceput in vanzarea de astfel de stickuri.