| softkill a întrebat:

Salut,ce parere aveti despre windows 8, se merita sa-l instalezi pe laptop?

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, am auzit ca este bun, insa iti recomand Windows 7 sau Windows Xp.
Pa, Pa.

| Annim a răspuns:

Microsoft la creat caatare pentru tablete si pentru vinderea noului lor product SURFACE. Totusi stiu doar ca are un design fain Retro, daca ai un laptop puternic ar fi bine sa-l instalezi daca e slab cred ca ar fi mai bine sa te folosesti de Xp sau 7. Bye.

| Maryan_6252 a răspuns:

Windows 8 este special pentru tablete.pentru un laptop mai performant ti-as recomanda windows 7 sau xp.Sa nu incerci windows vista pentru ca este un windows foarte rau. funda pls...bafta