| medeelyna a întrebat:

Ce parere aveti despre studiile de securitate in general, sau despre cele din cadrul facultatii Lucian Blaga din Sibiu? Este recunoscuta diploma, sunt posibile ceva angajari in domeniu? Ce puteti sa imi spuneti? raspuns urgent happy

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În general sunt la modă acum. Este o universitate de stat, așa că diplomele sunt recunoscute. După aceea cariera se prefigurează undeva cu uniformă de salariat al statului. Cam atât pot să îți spun.
Dar văd acum că ai pus întrebarea în 2012.