| elisarktis a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta odys loox?

Răspuns Câştigător
| Vaida_Vlad_1997 a răspuns:

Fawk off big grin E foarte buna, wireless-ul merge perfect, touchscreenul raspunde rapid big grin Laure e o tampita doar tongue Ti-o recomand cu caldura big grin (ODYS LOOX e rezistenta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O alta "piesa" ieftina, ce altceva...
cat de cat niste performante bune la banii pe care ii dai...calitate indoielnica, decat sa cumperi ceva de proasta calitate mai bine nu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vaida_Vlad_1997):

Sa inteleg ca raspunde bine la socuri cand o sa dai cu ea de pamant cand ai sa vezi ca e doar o chestie ieftina?!

| Vaida_Vlad_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fawk off big grin E foarte buna, wireless-ul merge perfect, touchscreenul raspunde rapid big grin Laure e o tampita doar tongue Ti-o recomand cu caldura big grin (ODYS LOOX e rezistenta