| dulse a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul cosmote move? (vreau sa imi cumpar si nu stiu daca e bun ):d

Răspuns Câştigător
| Geo1695 a răspuns:

Noul smartphone "Cosmote Move" îti ofera tot ce ti-ai dori de la un telefon - performanta, stil, acces direct la cele mai tari aplicatii si jocuri pentru mobil, precum si la toate retelele sociale pentru ca tu sa fi mereu conectat cu prietenii tai. Toate acestea la un pret inceredibil de accesibil. Alege unul din planurile tarifare care ti se potriveste pentru ca tu sa îti poti folosi noul smartphone la maxim! Il am si eu de 2 saptamani si sunt foarte multumitawinking

1 răspuns:
| cotoiul435 a răspuns:

E bun, dar bateria te tine cam doua zile, daca nu schimbi niste setari prin el.