| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Cosmote Move?
Vi se pare bun?
fundita

Răspuns Câştigător
| iChaz a răspuns:

Perfect pentru o fata. Acest telefon nu este destinat celor cu pretentii, iar in general fetele nu au pretentii la telefoane. Plus ca arata si foarte bine, micut. in stilul lui Samsung Corby.

3 răspunsuri:
| Adrick a răspuns:

Destul de bun, pentru pretul lui! happy

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună! Prietena mea şi-a cumpărat acum două săptămâni un astfel de telefon. Sinceră să fiu ea îmi spunea că este foarte mulţumită de el, este un telefon bun.

| adysmen a răspuns:

Buna mi-am luat si eu acum 7 zile acest telefon move dar nu ma tine bateria decat o zi...ati putea sa imi spuneti pe voi cat va tine bateria sa imi fac o idee...