| Iuliiikkk a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul nokia 2680?

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ca aspect, mi se pare un telefon finut si elegant.In ceeea ce priveste functionabilitatea, nu ma implic.Nu am avut un astfel de telefon ca sa iti pot spune cat este de eficient

| Floreenofficial a răspuns:

Salut Gyuli! :*
Mi se pare un telefon decent.Nu e cine stie ce telefon sofisticat, performant, dar cu toate acestea e fain! Se merita! Bafta!

| impossible a răspuns:

Buna. am si eu un telefon dinacesta, si daca aspectul e elegant, finut, etc. camera, memoria sunt varza. sincer acest telefon spun eu ca este creat pentru doamnele care vorbesc destul de mult la telefon si care opteaza pentru eleganta si stil. sper ca te-am ajutat. app uite aici mai multe informatii http://www.nokia.ro/......ecificatii
p. s. mai bine te-ai reorienta in legatura cu telefonul, de exemplu Nokia 7230 arata aproximativ la fel cu Nokia 2060 dar e mult mai performant