| slayshock1 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy y?,aveti acest telefon, sau cunoasteti pe cineva care il are? Vreau pareri.Este mai bun ca Samsung Galaxy Pocket? Cum se vad imaginile [Claritatea]. Multumesc Mult.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexDrHouse a răspuns:

Buna,eu am acest telefon si e foarte bun din toate punctele de vedere. avand in vedere ca are doar 2mp, claritatea este destul de buna. Galaxy Pocket este la fel ca si Young-ul, dar este mai urat. are o prietena. sper ca ti-am fost de ajutor, iar daca vrei sa ma intrebi despre ceva anume la galaxy young sunt dispus sa iti raspund in masura in care stiu. funda? happy

| slayshock1 explică (pentru AlexDrHouse):

Pe mine mai mult ma intereseaza claritate, ca am vazut ca are o rezolutie de 240 x300 de pixeli si 262k de culori pe cand Galaxy Pocket are o rezolutie de 320x400 de pixeli si 269k de culori [deci mai mult decat y] si ma gandeam ca se vede mai bine, da zici ca nu ai probleme cu claritate, se vede perfect? sa zic asa.Mersi

1 răspuns: