| cryna a întrebat:

Ce parere aveti despre telenovele laughing?

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Dupa primul episod, deja stii cum se va termina. Tema : dezamagire, speranta, iubire, iubire "imposibila"[la naiva tu!], minciuni si mai mor cativa; bineinteles, totul se termina cu bine!

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Plictisitoare. Abia pot sa ma uit la un film de o ora si jumatate d-apoi la nu stiu cate episoade, care abordeaza aceeasi tema stupida
"Miguel nu-l omori pe Juan este copilul tau cu Esmeralda. Da, ea a ramas insarcinata dupa ce ai plecat de la mosia Las Haloschatterbox"
Si tipul hoinar ramane cu o bunaciune mironosita si traiesc fericiti pana la adanci la batraneti

| Psihiatra a răspuns:

Plictis... Potzi face rezumatul la toate telenovelele prin cuvintele viol, casatorie, divortz, si cele de genul.Toate sunt la ffelstraight face S`a casatorit cu nu stiu cine, a divortzat, avea o amanta, alea doua s`au intalnit, nu ma mai iubeste, are un copil cu nu stiu cine, vai... e copilul lui aia, ala a avut un accident, revine peste nu stiu cate episoade tongue sunt secaturi laughing

| pwp a răspuns:

Mie imi plac, dar nici in exces!
pana acum m-am uitat la 6 telenovele straine si 4 romanesti.
imi place sa ma uit, unele sunt inspirate din viata de zi cu zi!
pa-pa!love struck

| clauss a răspuns:

Trec la urmatoarea intrebare

| Rioko a răspuns:

Am in clasa fete care se uita...
Sincer mie nu imi plac. Cand eram mai mica mi-a placut "Numai iubirea" dooamne parca eram hipnotizata. Nu ma puteai lua de la televizor dar dupa au inceput sa-mi placa din ce in ce mai putinhee hee si acum nu imi mai plac deloc...
Dar tu? big grin

| Selena54 a răspuns:

Cele romanesti sunt absolut ingrozitore... mi se par foarte falsi.eu nu cred nici macar un cuvant din ce zic.

Si cele straine ma uitam la ele si imi placeau pentru ca actorii sunt mult mai credibilii si in plus.hainele si tot ce e in telenovele straine sunt mult da` mult mai bune decat ce e la noi...

| FreakyFred a răspuns:

Prea melodramatice, iar pe cele spaniole nu le inteleg si ma enerveaza limba ca vorbesc prea repede! parerea mea laughing

| Dee0tzaA a răspuns:

...Hmmm, eu ma uit la cateva, intrandevar sunt unele si melodramatice, dar imi place sa ma uit pentru ca am cu ce sa mai imi okup timpul, iar telenovele aia care a aparut acum"Iubire si Onoare "mi se pare superba. M-am mai uitat fara sa ratez nici un episod la Camelionii si la saracii tineri bogati:X!

| Akid a răspuns:

Sincer mie imi plac dar nu ma mai uit de ffff mult timp
ce nu imi place la ele: au aceeasi actiune toate
acerlasi final
aceeasi poveste
fata saraca cu baiatul bogat
iubire interzisa bla bla
sunt dragute dar pe la episodul 50 50 si ceva ma plictisesc
sau unele care nu ma plictisesc
parerea mea
love struck:*

| Stephanie_2959 a răspuns:

Mi se par interesante mai ales iubire si onoarebig grin

| Deddu a răspuns:

Stupide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cele mai distruse.mai bine taceai ca ma simt raulaughing