| franci a întrebat:

Ce parere aveti despre teresa si fernando din serialul teresa? mai multe informatii despre fernando(daniel arenas). ati vrea fetelor sa il vedeti in realitate? daca da cat la suta va doriti?

2 răspunsuri:
| botyk_1544 a răspuns:

Fernando e foarte dulkke as vrea sa-l vad 70% pentru ca celelalte 30% nu pentru ca e prea mare pentru mnn:p:p:p

| liliana_1137 a răspuns:

Da fernando e un tip dragut, iar teresa e o femeia cu mult interes financiar si joaca destul de bine in acest film teresa e actrita buna