| sweetheart3 a întrebat:

Ce parere aveti despre the secret circle? cu cine va ramane cassie, dar diana?

2 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Urmaresc serialul de cand a inceput si as vrea ca Adam sa ramana cu Cassie (in carte asa se intampla), iar Diana nu stiu, sper ca va gasi pe cineva care s-o faca sa-l uite pe Adam.

| BeibbG a răspuns:

Si eu urmaresc serialul si mi se pare ca Jake s-ar potrivi foarte bine cu Cassie... si in legatura cu Diana, eu as vrea sa se impace cu Adam pentru ca le statea foarte bine impreuna happy. Oricum, ramane sa vedem serialul! big hug kiss