| YouMe a întrebat:

Ce parere aveti despre tinerea unui jurnal personal? happy

Răspuns Câştigător
| alinushlally a răspuns:

Pana de curand mi se parea o prostie. Dar dupa mi-am dat seama ca maine nu-mi voi aminti la fel de bine ca si azi ceea ce simt, cred si vreau. Asa ca am inceput sa scriu detaliat despre viata mea. Nu am continuat sa scriu pentru ca n-aveam rabdare.dar daca ai rabdarea necesara e un lucru ok. Numai sa tii jurnalul intr-un loc privat.

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

O idee draguta.Il poti tine si pe calculator, e mai putin probabil sa-l gasesca cineva.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tampenia..Iti asumi riscul sa vada si altcineva.Dar poate fi si util..mai iti amintesti ce ai mai facut prin trecut!

| NoNameexd a răspuns:

Este ceva frumos, cel putin pentru un timp, pentru ca iti scrii acolo toate gandurile, iar peste ani si ani citesti ce gandeai acum, sau ce lucruri te-au bucurat sau chiar intristat happy

| ana233 a răspuns:

Sunt de acord sa ai un jurnal, numai sa ai grija sa nu-l vada altcineva...

| euu33 a răspuns:

E frumos daca nu ai parinti sau frati/surori curiosi. happy Eu mi-am luat unul cu cheita dar dupa cateva saptamani am pierdut-o. big grin

| panda01 a răspuns:

E binee..candva iti vei aduce aminte de el si iti vei aminti de trecut de cat de bine, rau eraa!