| Mallym2442 a întrebat:

ce parere aveti despre un jurnal personal? Argumentati?big grin

Răspuns Câştigător
| xCaTgIrLx a răspuns:

Hey.Da mi se pare foarte ok, adica eu am unul si de fiecare data cand sunt suparata sau cand mi se intampla cv ce nu pot spune parintilor scriu in jurnal.P.S.sa nu il pui undeva la vedere caci il pot vedea toti si sti ca uni nu se pot abtine sa se uitehee hee

1 răspuns:
| Didiiiii67 a răspuns:

Heyyy da desigur un jurnal este destul de marfa. pentru ca poti sa scrii in el tot ce ti s-a intamplat poti sa scrii despre anumite persoane mrg mie mi se pare marfa dar ai grija unde il pui ...pls funda?