| alexaalexandra a întrebat:

Ce parere aveti despre tocilari? sunt aceia cu 10 pe linie?laughing

31 răspunsuri:
| Mikii a răspuns:

Nu, si eu am 10 pe linie dar eu am pentru ca muncesc sa ajung ceva. Si nu ma consider tocilara pentru ca tocilarii sunt oamenii care tocesc toata ziua, invata lectia, iar apoi o uita dintr`o data. Mai bine sa inveti pentru tine si sa fii ceva in viata decat sa fii tocilar. Intradevar, cateodata tocilarii sunt confundati cu cei cu aparat dentar sau ochelari.Nu. Copiii cu aparat dentar sau ochelari au o problema minora thinking